Годинник-куранти на Новій ратуші

511

Пам’ятки в Годинник-куранти на Новій ратуші, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Годинник-куранти на Новій ратуші, екскурсовод, замовити екскурсію,

Годинник-куранти на Новій ратуші – це величезні стародавні куранти, розташовані на вежі Нової ратуші в самісінькому центрі Мюнхена на площі Марієнплац. Будівля ратуші була побудована в неоготичному стилі в 1867-1908 роках. Її головний фасад прикрашений 85-метровою баштою з курантами.

Кожен день об одинадцятій годині ранку лунає бій 43 ратушних дзвонів, в годинах відкриваються вікна, і 32 розмальовані фігури, висотою в людський зріст, розігрують сцени з міського життя, які в свій час відбувалися на площі Марієнплац. Герцог Вільгельм V і Рената Лотаринзька в честь свого весілля відкривають лицарський турнір. Перед ними проходять прапороносці, геральды з трубами і кінні лицарі. Потім починається сам турнір. В цей час в нижній частині курантів на іншій сцені починається танок бондарів, які святкують закінчення епідемії чуми.

У зимовий час вистави проходять в 11:00, а в літній – у 11:00, 12:00 та о 17:00.