Галерея Франка Мейслера

343

Пам’ятки в Галерея Франка Мейслера, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Галерея Франка Мейслера, екскурсовод, замовити екскурсію,

Галерея Франка Мейслера розташована в старій Яффі, в Тель-Авіві, ізраїль. Прогулюючись вулицями Яффи, тієї старої туристичній частині, де розташовані різноманітні музеї, галереї, театри і маленькі ресторанчики, можна відвідати галерею Франка Мейслера.

Мейслер народився в місті Данцігу, але все своє дитинство провів у Лондоні. Закінчив архітектурний факультет Манчестерського університету. У 1960 році переїхав до Ізраїлю. Його унікальні скульптурні роботи принесли йому всесвітню популярність. Він створював багато скульптури для глав держав і світових лідерів.

У галереї Мейслера скульптури виконані із сплавів бронзи, золота, срібла, а також прикрашені дорогоцінними каменями. Секрет дивовижної популярності даних скульптур в тому, що кожна робота, як «жива». Його роботи містять рушійні частини і мають свої секрети. Кожну скульптуру можна помацати, покрутити на спеціальній підставочці, навіть відкинувши піджак, «заглянути в душу» Пабло Пікассо. От симпатичні бегемотики, верблюди, жаба, проглатывающая муху. Поряд молода дівчина, яка мчить на скейті, розмовляючи по телефону і тримаючи під пахвою дитини.

До речі, Мейслер відомий і іншою своєю стороною, а саме релігійним мистецтвом. Він блискучий дизайнер юдаїки, і переконатися в цьому можна в його галереї.