Фортецю Дюрнштайн

664

Пам’ятки у Фортецю Дюрнштайн, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Фортецю Дюрнштайн, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 50

Фортецю Дюрнштайн знаходиться в самому центрі долини Вахау, на березі Дунаю. Вона була побудована в 1130-1140 роках, а в кінці XII століття в стінах замку утримували англійського короля Річарда Левове Серце.

Через майже два століття, в 1330 році орденом святої Клари тут була заснована церква. З цього часу містечко Дюрнштайн поступово перетворюється в місто, будується монастир ордена святого Августина, закладаються міські стіни. Будинок готичного монастиря, побудована в XV столітті, в XVIII столітті перебудовується у відповідності зі стилем бароко за проектом архітектора Джозефа Мангенаста. У XVIII столітті монастир розпускається за наказом імператора Йосипа II.

Сьогодні містечко Дюрнштайн є одним з найпопулярніших туристичних місць. Тут дотепер збереглося основу і стіни того самого замку, в якому сидів Річард Левове Серце. Відреставрований монастир відкритий для екскурсій. А на початку квітня тут цвітуть персикові дерева, марнуючи пахощі навколо. Містечко Дюрнштайн також відомий своїм вином.