Фортеця Хертвісі

316

Пам’ятки в Фортецю Хертвісі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Фортецю Хертвісі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 28

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Фортеця Хертвісі розташована на високому пагорбі у вузькій ущелині в місці, де річка Паравані впадає в Мткварі (Кура). Вона вважається однією з найстаріших і функціональних фортець Грузії.

Фортеця знаходиться в районі Месхеті на півдні Грузії.

Розташування фортеці продиктовано торговими і військовими інтересами, протягом століть вздовж річки Кури лежав торговий шлях із Близького Сходу в північні регіони, тому безліч укріплень і замків знаходиться біля берегів цієї ріки.

Судячи з давніми літописами, Хертвісі одне з перших поселень на території Грузії, виникло ще в античні часи, але знищене після приходу Олександра Македонського. Церква на території фортеці було збудовано в 985 році, а стіни – в 1354 році.

Фортеця неодноразово зазнавала руйнувань і перебудов. У XVI столітті весь південний регіон Грузії був захоплений Туреччиною, і близько 300 років фортеця належала туркам.

Сьогодні Хертвісі пам’ятником історії. Мальовниче місце, в якому вона розташована робить це місце ще більш привабливим для туристів і мандрівників.