Фортеця Ель-Карак

306

Пам’ятки в Фортеця Ель-Карак, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Фортеця Ель-Карак, екскурсовод, замовити екскурсію,

Фортеця Ель-Карак знаходиться в південній частині міста. Його будівництво почалося в 1142 році і тривало близько 20 років. Для нього було відведено плато трикутної форми (довжиною 850 метрів), що звужується в південному напрямку, який іменується Скеля Пустелі, або Petra Deserti.
Замок має приблизно 220 метрів в довжину, 125 метрів в ширину в північній частині і 40 метрів завширшки в південній частині, де вузька ущелина, відокремлює його сусідньої, більш піднесеного пагорба, колись був улюбленою позицією Салах ад-Діна для ведення артилерійського вогню. Після закінчення будівництва Ель-Карак відразу ж став столицею Трансиорданской сеньйорії, відібравши цей статус у ослабленого Крак-де-Монреаля або Шубак, як його іменували пізніше.

Фортеця Ель-Карак складно назвати гарною, перш за все, вона являє собою вражаючий зразок військового та архітектурного генія хрестоносців. Тому фахівцям замок буде цікавий своїми архітектурними шедеврами і особливостями планування. Фортеця Ель-Карак являє собою, подібні лабіринтах, темні зали з кам’яними склепіннями та безліччю довгих коридорів. Зали і коридори цього часу, що збереглися найкраще, знаходяться під землею, і в них можна легко потрапити в будь-якому бажаючому.

Замок розділений внутрішніми стінами на два двори. Всі найголовніші і життєво важливі будівлі: резиденція правителя, церква, а пізніше і мечеть будували у верхньому дворі, нижній двір служив додатковою перешкодою на шляху можливих загарбників — місцевих арабських племен і монголів, які прийшли з Середньої Азії.