Фортечна Вулиця

365

Пам’ятки в Фортечна Вулиця, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Фортечна Вулиця, екскурсовод, замовити екскурсію,

Фортечна вулиця – це найбільш давня і цікава для туристів вулиця Виборга. Вона з’єднує два історичних об’єкта – східні міські укріплення і Виборзький замок.

На Кріпосній вулиці звертає на себе увагу ряд пам’яток. Тут можна побачити стеллу військової слави, будинок прибуткового будинку акціонерного товариства «Еден», побудований в 1913 році. Одне з найромантичніших місць Кріпосної вулиці – Годинна вежа. За символічну плату можна піднятися на дах вежі, звідки відкривається чудова панорама на Виборзький замок і вулиці старої частини міста.

Тут же, на Кріпосній вулиці, знаходиться ще одне відоме будівля – «Домус», колишній будинок книгопродавця Ховинга. Стару будівлю оригінально оформили графіті. На одній зі стін зобразили вулиці Виборга, при цьому шорстка фактура стіни надала пейзажу натуралізм. Туристи найчастіше шукають цей будинок, щоб саме помилуватися на шедевр графіті.

Залишається додати, що зовсім недавно Фортечна вулиця на час перетворилася на Бейкер-стріт. Тут знімали сцени нового телевізійного фільму «Шерлок Холмс», де в ролі знаменитого сищика виступив Ігор Петренко, а доктора Уотсона зіграв Андрій Панін.