Форт Ловрьенац

248

Пам’ятки в Форт Ловрьенац, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Форт Ловрьенац, екскурсовод, замовити екскурсію,

Форт Ловрьенац — це старовинна оборонна фортеця, побудована на високій кручі неподалік від зовнішніх стін Дубровника. Форт є важливим історичним пам’ятником і являє собою унікальний зразок древнеевропейской військової архітектури.

Форт Ловрьенац побудований в XI столітті для захисту південних кордонів Дубровника. Фортеця розташована на крутий сорокаметрової скелі і з трьох сторін оточена морем. Товщина зовнішніх стін форту Ловрьенац в деяких місцях доходить до 12 метрів. За минулі століття ця потужна фортеця багато разів перебудовувалася, витримала чимало атак, проте так і залишилася неприступною. Навіть зовні форт виглядає дуже вражаюче, а вже в межах його стін панує абсолютно особлива атмосфера непохитності, пленяющая всіх відвідувачів цього місця.

Сьогодні знаменитий форт Ловрьенац вже не має ніякого стратегічного значення, але все одно є однією з найважливіших пам’яток Дубровника. У форт охоче пускають туристів, а в його внутрішньому дворику іноді проходять театральні виступи та граються весілля.