Фонтан у Курортному парку

417

Пам’ятки в Фонтан у Курортному парку, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Фонтан у Курортному парку, екскурсовод, замовити екскурсію,

Фонтан у Курортному парку знаходиться в місті Єсентуки, біля мінерального джерела №17, поруч з будівлею Театр-Парк.Курортний парк міста Єсентуки ділиться на Верхній – Парк перемоги і Нижній – Лікувальний.

Фонтан встановлено у Нижньому парку і являє собою величезний круглий басейн, з великою чашею в центрі, в оточенні більш мініатюрних чаш.Вода піднімається вгору на різні рівні і падає дзюркотливими каскадами вниз. Прекрасний фонтан у вечірній час, коли запалюються ліхтарі і різнокольорове підсвічування грає у водяних струменях.

Джерело № 17 вважається головним у Курортному парку, і спочатку, це місце було відзначено чавунної колонкою з фігуркою голуба.Потім була споруджена галерея джерела, а в 1901 році до неї прибудували будинок театру, а майдан перед ним прикрасили фонтаном. Галерея стала закритою і в такому вигляді збереглася до наших днів.