Фонтан Дружба народів в Берліні

280

Пам’ятки в Фонтан "Дружба народів" в Берліні, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Фонтан "Дружба народів" в Берліні, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Фонтан “Дружба народів” розташований в самому центрі знаменитої берлінської площі, яка носить ім’я російського імператора Олександра. Він був побудований в 1969 році і являє собою своєрідний символ, що нагадує про те відрізку історії, коли Німеччина була розділена на дві частини. Фонтан з численних каскадів, його діаметр складає 23 метри, а висота – понад 6 метрів. Це дуже мальовниче споруда з міді, скла, емалі і кераміки.

Фонтан створювався за проектом архітектора Вальтера Вомака і був урочисто відкритий в 1970 році, коли святкувався день народження НДР. За задумом архітектора вода подається по трубах в найвищу частину фонтану, а потім по спіралі стікає вниз через 17 чаш, діаметр яких коливається від 1 до 4 метрів. Простір між підтримуючими чаші колонами заповнено кольоровими скляними кристалами, а також рослинними і тваринними орнаментами. З 1980 року фонтан “Дружба народів” підлягає охороні як пам’ятник архітектури.