Фольклорний музей Бангкока

388

Пам’ятки в Фольклорний музей Бангкока, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Фольклорний музей Бангкока, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 10 134

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Фольклорний музей Бангкока розташовується недалеко від центрального поштового відділення на правому березі Чао Прайя. Музей знаходиться у старовинному будинку, збудованому в період Другої світової війни в 1937 році. Стара споруда зачаровує перехожих, які не можуть утриматися від її відвідування. Спочатку музей був будинком сім’ї Суравади.

Всередині будівлі музею інтер’єр і всі предмети являють собою сценарій стилю життя бангкокских громадян середнього класу в період Другої світової війни. Музей складається з двох поверхів і саду. На першому поверсі зберігаються багато реліквії колишніх членів сім’ї, які датуються часом правління короля Рами V (1858-1910) та часом доби Раттанакосін.

Музей можна відвідати щодня, крім вихідних, з 10 ранку до 5 години вечора. Дістатися до нього краще на таксі від станцій BTS Chong Nonsi або MRT Sam Yan.