Екатерингофский парк

378

Пам’ятки в Екатерингофский парк, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Екатерингофский парк, екскурсовод, замовити екскурсію,

Розташування парку невипадково. В 1703 році на цій території Петро I разом з князем Меншиковим здобули перемогу над шведами. Пізніше, на честь такої події цар збудував на тому місці чудову садибу, а навколо неї розбив парк. І підніс все це як подарунок своїй дружині Катерині. З назвою маєтку довго не довелося думати. Вирішили назвати ім’ям королеви – Екатерингофом. Пізніше садиба була зруйнована, а парк залишився на століття.

З кінця XVIII століття до революції територія практично пустувала, поки її не викупив фабрикант Шиканиди. У народі про нього ходила чутка, що той пов’язаний зі спіритизмом і містикою. Про це дізналися чекісти і прийшли його викривати. Шиканиди чинив опір і був розстріляний. Труп скинули в протікаючу в парку річку. Існує легенда, що з тих пір дух фабриканта не дає перехожим спокою.

Зараз парк знаходиться в задовільному стані. В уряді Санкт-Петербурга не раз піднімалося питання про відновлення Екатерингофского маєтки, але поки, це тільки на словах.