Дуб Олександра Невського

214

Пам’ятки в Дуб Олександра Невського, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Дуб Олександра Невського, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Дуб Олександра Невського знаходиться в місті Торопце, Тверської області, Росія, навпроти входу в середню школу №1. Як відомо, на той момент, коли Олександру Невському було 19 років, він в Торопце обвінчався з княжною Олександрою Брячеславной, вінчання відбувалося в дубовій церкви на Малому городищі. Після весілля по дорозі в Новгород молодий князь з дружиною вирішив зробити привал біля озера Наговье і в пам’ять про таку радісну подію вирішив посадити на березі дубок, який виріс і простояв 739 років, поки необережні рибалки, розвівши у дерева багаття, випадково його не підпали.

В. О. Филлипов, випускник Наговкой сільськогосподарської школи, взяв кілька відростків дуба і висадив їх у пам’ятних місцях. Один опинився в Пскові, другий поряд із старими знеціненими дубом, а третій на Червоному острові міста Toropets. Сьогодні високий дуб росте в оточенні ажурної металевої решітки, з пам’ятною табличкою.