Долина Водоспадів в Інтерлакені

302

Пам’ятки в Долина Водоспадів в Інтерлакені, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Долина Водоспадів в Інтерлакені, екскурсовод, замовити екскурсію,

В горах посеред Швейцарії розташований невелике місто — Інтерлакен. Він знаходиться між двома озерами, схожими на витягнуті дуги, які називаються Тунским і Бриенцсним. Саме тому місто і отримав свою назву, яка в перекладі означає «межозерний». Це один з найкрасивіших курортів Швейцарії.

Кришталево чисті води гірських струмків з високими водоспадами, блакитними озерами і найчистішими річками створюють прекрасний природний шедевр, який розташований в Долині Водоспадів. Ще в минулому столітті, вражав своєю красою людей відомий водоспад Штаубах. Його молочно-білий 300 метровий водяний стовп падав з темно-зелених гір. Саме його описав Гете у своєму знаменитому творі «Пісня духів над водами» в 1779 році.

Тут, у долині, розташовано багато водоспадів, деякі з них видно тільки після сильних дощів. Біля неї знаходяться Трюммельбахские Водоспади – це єдині у світі льодовикові водоспади, розташовані всередині гір. Дістатися до них ви зможете за допомогою фунікулерів, розташованих в долині. Вони піднімаються до підземних галереях і мостах, розташованих усередині гір. Тут можна побачити величезні ревучі водоспади, які живляться від трьох льодовиків: Менх, Ейгер, Юнгфрау. Обсяг води, яку вони переносять кожну секунду, становить 20 тисяч літрів. Тільки тут льодовики максимально доступні для туристів, вони спускаються прямо в долину.