Долина річки Прут

255

Пам’ятки в Долина річки Прут, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Долина річки Прут, екскурсовод, замовити екскурсію,

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Долина річки Прут (ліва притока Дунаю) — одне з найбільш мальовничих місць Карпат.Місце відрізняється м’яким кліматом, дивним різноманітністю флори і фауни. Прозорі озера, чисті річки, вируючі водоспади і свіже повітря створюють прекрасні умови для сімейного відпочинку.

Найвідоміший курорт долини — маленький затишний містечко Яремче. Тут є багато кафе, магазинчиків, будинків відпочинку і готелів, де можна зупинитися. Поруч з містом знаходяться водоспад Пробій та Яремчанський каньйон, самий цікавий ділянку для сплаву. Що примітно, практично вздовж всієї ділянки є асфальтована дорога. Взимку сюди також приїздять любителі активного відпочинку — в сорока кілометрах від Яремче розташований гірськолижний центр Буковель, який по праву вважається найкращим на Україні.

В долині річки розташовується ще безліч мальовничих міст і селищ, які приваблюють туристів своєю привітністю, екскурсіями і навіть можливістю позбирати гриби та ягоди. Серед них смт. Ворохта, с. Микуличин, с. Татарів, с. Полница, с. Яблуниця.