Демидов міст

350

Пам’ятки в Демидов міст, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Демидов міст, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Демидов міст розташований на з’єднанні Спаського і Казанського островів в Петербурзі, перекинутий черег канал Грибоєдова в Адміралтейському районі міста. Міст переходить в провулок Гривцова (рання назва — Демидов провулок, прізвища відомих російських підприємців).
До найближчої станції метро «Садова» 150 метрів. Міст поклав свій початок ще в 1776 році, коли його побудували з дерева, а з металу вже в 1834-1835 за проектом інженера Адама і архітектора Базена. У Демидова мосту чавунне лиття перил з красивим орнаментом решітки — пальметтами (листя віялоподібної форми). Реставрація огорожі пройшла у 1954 році під керівництвом Рогача. Демидов міст є визнаною пам’яткою архітектури, а деякі будинки поблизу мають дошки пам’яті, що зберігають інформацію про рівень води під час повені 7 листопада 1824 року, про який А. С. Пушкін згадував у поемі «Мідний вершник».