Дельфінарій Ріміні

197

Пам’ятки в Дельфінарій Ріміні, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Дельфінарій Ріміні, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 926

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

На Рив’єрі Ріміні знаходяться три дельфінарію, популярних серед європейців: у Каттолике, в Річчоне і в Ріміні. Найбільший знаходиться в Ріміні. Тут по кілька разів на день проводяться барвисті театралізовані вистави за участю дельфінів та інших мешканців моря.

По закінченні шоу можна спуститися в підвал, де можна подивитися на дельфінів в природному підводному середовищі, а також оглянути тематичні виставки. Співробітники дельфінарію детально розкажуть про те, яким чином у світі відтворюються річкові і морські екосистеми, населені численними видами риб. Крім цього можете подивитися на скелети і черепа дельфінів в спеціальній зоні.

Окремий розділ присвячений молюскам, сформованим морем протягом століть. Серед них є молюски з раковинами величезних розмірів, маленькі морські їжаки, краби з довгими ногами. Ціла виставка присвячена таємницям китоподібних, створена з метою дослідження еволюції китів і дельфінів, таємниць їх світів та інших важливих характеристик.