Декоративні гармати на набережній Онезькою

239

Пам’ятки в Декоративні гармати на Онезькою набережній, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Декоративні гармати на Онезькою набережній, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 556

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Онезьке набережна – одне з найцікавіших місць в Петрозаводську. Це вернісаж на свіжому повітрі, де фоном до експозиції служать небо і води онезького озера. Тут можна побачити багато цікавого, наприклад, гармати, звернені до озера.

Гармати з’явилися тут не випадково. Столиця Карелії славилася своїм гарматним ливарним заводом Олександрівським. Він відкрився в 1773-му році, і займався виготовленням військових знарядь для нашої армії і флоту. В пам’ять про те славному часі, і про те, як захищали ці знаряддя російську землю, на Онезькою набережній встановлено макети Олександрівських гармати, відлиті з чавуну. Вони стоять, звернені до лінії горизонту, що тягнеться над Онезьким озером, як постові на крайньому рубежі.
Крім гармат, на Онезькою набережній розміщені незвичайні статуї – подарунки міст-побратимів (були в Радянський час і такі) з різних країн. Тут же можна побачити пам’ятник засновнику міста – царю Петру I.