Бутік кондитерських виробів Виттамер

280

Пам’ятки в Бутік кондитерських виробів Виттамер, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Бутік кондитерських виробів Виттамер, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Шопінг
>

Бельгійський шоколад — це вже легенда. Знавці-ласуни знають, що бельгійський шоколад практично неможливо підробити, так як всі бельгійські шоколатьє — це світові бренди та авторська робота. Тільки в бельгійському шоколаді гіркота і солодкість збалансовані: він не дуже гострий, але і не надто солодкий. Самий вишуканий і без сумніву найдорожчий шоколад випускає марка Wittamer.

Wittamer — це сімейне підприємство, якому вже більше ста років. Навіть найменша цукерочка від цього виробника — це справжній витвір мистецтва, не тільки на смак, але і на вигляд. Це єдиний кондитерський будинок, поставляє шоколад для королівського столу. У кожного сорту цукерок праліне є своє гучне ім’я. Найвідоміші цукерки — це Мон Бланк, які являють собою праліне з білим шоколадом, Паша — повітряна карамель з темним шоколадом і фірмовий сорт «Виттамер», на 67% складаються з чистого шоколаду. Крім цукерок і шоколаду Wittamer займається виготовленням фігурних тортів. Правда найменший з них розрахований на 100 персон і важить кілька десятків кілограмів.

Бельгійський шоколад відрізняється не тільки характерним смаком, але і традиційними рецептами. Для їх приготування не використовують консерванти, барвники та штучні ароматизатори. В середньому кілограм шоколаду коштує близько 70 євро і зберігається всього кілька тижнів.