Будівля верховного суду Нью-Йорка

261

Пам’ятки в Будівлю верховного суду Нью-Йорка, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будівлю верховного суду Нью-Йорка, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Будівля Верховного суду Нью-Йорка побудована в 1927 році. Остання реконструкція споруди в 2005 році тільки підкреслила його первозданний пишність. Це розкішна будівля справді є шедевром архітектурної творчості. Воно виконане за проектом американського архітектора Гая Лоуелла у класичному римському стилі. Споруда має вигляд і масштаби храму.

Відмінною особливістю будівлі є велика кількість вузьких вікон. Його величний фасад охоплює масивна коринфська колонада, увінчаний трикутним фронтоном, прикрашеним гранітним барельєфом з тринадцяти фігур. Над ним височіють три статуї, отождествляющие закон, правду й справедливість. Ротонда прикрашена величезною фрескою, поділеної на шість частин, в кожній з яких зображена пара фігур з історичних культур, зіграли свою роль в історії права, а також портрети Джорджа Вашингтона, Авраама Лінкольна та шести законодавців США.

Будівля Верховного суду Нью-Йорка є пам’яткою архітектури, гідним уваги туристів. У певні години воно відкрито для відвідувань екскурсійних турів.