Будівля Центрального банку Росії

295

Пам’ятки в Будівлю Центрального банку Росії, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будівлю Центрального банку Росії, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Будівля Центрального банку Росії знаходиться в історичному центрі Москви, на Неглинній вулиці. Будівництво цього будинку почалося за проектом Биковського і Нілуса в 1894 році, для Московської контори Державного банку. Архітектор надав йому кілька химерний характер палацового споруди Ренесансу, коли в моді було безліч різноманітних деталей.

Архітектура приміщення відрізнялася великою кількістю скульптур і всілякої ліпнини, які вважалися своєрідною «візиткою « архітектора Биковського. Барельєфи будівлі Центрального банку Росії виконані скульптором Опекушиным. Вже в 1927 році почалася перебудова приміщення Центрального банку Росії і його бічні частини перетворили на великі корпуси, які теж наслідували архітектурі періоду Ренесансу, але більш раннього періоду.

Зараз найбільший інтерес представляє головна сходи закладу з галереями, освітленими через кольоровий вітраж світлового ліхтаря. Сходові огородження на галереї другого поверху прикрашені зображеннями грифонів. Крім того, всередині приміщення збережені початкові бра і чавунні торшери на тумбах біля центральних сходів. Будівля банку відрізняється надзвичайно високими стелями і великою кількістю колон.