Будівля штаб-квартири компанії «КазМунайГаз»

291

Пам’ятки в Будівлю штаб-квартири компанії «КазМунайГаз», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будівлю штаб-квартири компанії «КазМунайГаз», екскурсовод, замовити екскурсію,

Будівля штаб-квартири компанії «КазМунайГаз» знаходиться в новому центрі міста Астана і займає частину Круглої площі на захід від естакади проспекту Кабанбай-батира. У безпосередній близькості від будівлі знаходяться парк Любові, торгово-розважальний центр «Азія-парк», мечеть «Нур Астана», Театр опери і балету.

У будівлі розташовується акціонерне товариство «КазМунайГайз» – казахстанська національна компанія, що контролює видобуток, транспортування і переробку нафти і природного газу
Будівля компанії є одним з найбільш оригінальних будівель міста і знаходиться по одній осі, яку утворюють торговельно-розважальний центр«Хан Шатир», монумент «Байтерек» і президентська резиденція «Ак-Орда».

Головною особливістю будівлі є арка, крізь яку видно пішохідна еспланада Водно-Зеленого бульвару. Величезна арка в центрі будівлі символізує своєрідні ворота міста, а її центральна частина нагадує тріумфальну арку.