Будівля Поліграфкомбінату

275

Пам’ятки в Будівлі Поліграфкомбінату, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будівлю Поліграфкомбінату, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Будівля Поліграфкомбінату – історико-архітектурний пам’ятник, розташований в Новосибірську на Червоному проспекті. Вдома вже більше ста років – це одне з найстаріших будівель в місті.

Будівля Поліграфкомбінату було побудовано на початку двадцятого століття багатим купцем Сурікова. За свою більш ніж столітню історію цей невисокий цегляний будинок, розташований в історичному центрі Новосибірська, приміряв на себе багато амплуа – спочатку в будівлі розташовувався готель “Новомиколаївське подвір’я”, оптовий склад, а також магазин одягу. Після революції тут діяв один з комітетів РКП(б), а пізніше – друкарня.

В радянський час в будівлі розміщувався Новосибірський поліграфічний комбінат, який і подарував дому назву. Однак у 2007 році це підприємство закрилося, і сьогодні будівля Поліграфкомбінату являє собою торгово-діловий комплекс, який здає площу в оренду. У цьому історичному будинку працює затишна кав’ярня, бутік і коктейль-бар.