Будівля Обухівської лікарні

322

Пам’ятки в Будівлю Обухівської лікарні, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будівлю Обухівської лікарні, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Будівля Обухівській лікарні, яка розташована на набережній річки Фонтанки, була побудована у 1779 році. На той момент вона була дерев’яною, розташовувалася в шести бараках і мала 60 ліжок. В Обухівській лікарні консультував і оперував відомий Н.І.Пирогов провів у 1847 році першу операцію під наркозом.

Тут була заснована перша в історії міста, психіатрична лікарня.В 1829 році, відкрила свої двері перша фельдшерська школа, і Обухівська лікарня стала центром підготовки медичного персоналу середнього класу. На даний момент в корпусах лікарні розташовується клініка загальної та військово-морської терапії.

З 1784 року було побудовано кам’яну будівлю Обухівської лікарні і одночасно був побудований чоловічий корпус, вміщав 300 ліжок. Жіночий корпус був побудований набагато пізніше – в 1839 році, після чого тут звели ще кілька будівель.