Будівля Міської Думи

268

Пам’ятки в Будівлю Міської Думи, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будівлю Міської Думи, екскурсовод, замовити екскурсію,

Будівля Міської Думи в російському місті Углич було побудовано у 1813-1815 роках. Тут понад 100 років розташовувалася вся міська адміністрація, а саме: Городовий Магістра, а пізніше Міська Управа, Міська Дума, Цехова Управа, суд, банк, архівне приміщення, зал для громадських зібрань і парафіяльне і повітове училище. Зараз будівля, побудована в класицистичному стилі, є відомою Углицькому пам’яткою.

Розташована Будівля Міської Думи біля укосу давнього рову, в південно-східній частині Углицького Кремля. Двоповерхова шикарна будівля з двома чіткими симетричними фасадами, декороване шестиколонним портиком тосканського ордера. Четырехкаскадная покрівля та низькі бічні зони будівлі, оформлені рустом, роблять колишню Міську Думу вишуканою і чудовою, по сей день. Особливо гарний вид на будівлю відкривається з Пилипівського моста або площі. Тут Міська Дума виглядає як королівський палац, якого омивають води Кам’яного струмка.

Туристи зможуть оглянути приміщення всередині, де збереглося багато елементів аскетичного і суворого казенного будівлі Олександрівської епохи. В склепінних залах є багато решіток і кованих дверей, за якими зберігаються цінні речі, у всіх інших кімнатах голі стіни. У колишньому суспільному Червоному залі, де колись були засідання Думи і де оголосили радянську владу в місті Углич, розташована Музична вітальня, в якій проводять різноманітні концерти. Також в будинку є міський музей, де можна ознайомитися з історією Углича.