Будівля бургграфства

269

Пам’ятки в Будівлю бургграфства, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будівлю бургграфства, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 19 362

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Навпаки Лобковицкого палацу в Празькому граді знаходиться будинок Верховного бургграфа. Такий титул в минулому носив високопоставлена державне особа, замещавшее монарха в його відсутність.

Старовинна будівля бургграфства було побудовано в XIII столітті. Незважаючи на те, що з тих пір воно пережило чимало реконструкцій, в його основі досі збереглася давня романська кладка.

Перебудова палацу бургграфа почалася практично відразу після його зведення графом Яном з роду Лобковіц і тривала аж до XVI ст. Після пожежі 1541 року була проведена перша серйозна реконструкція будівлі, якою керував італійський архітектор Джованні Вентура. Після реконструкції палац придбав новий вигляд, багато в чому завдяки ренесансним фронтонів, які були застосовані в Чехії вперше, і обробці фасаду вежі і в техніці сграфіто з малюнком, що імітує руст — тесаний природний камінь.

На території палацу знаходиться одна з веж Празького граду – Чорна. В цій вежі в середні століття була тюрма, куди потрапляли «боржники і забіяки». Під вежею був навіть влаштований ешафот. В даний час у дворі будівлі бургграфства щоліта проводиться шекспірівський фестиваль, вистави якого проходять прямо під відкритим небом. А в північному крилі розмістився музей іграшок.