Будівля Бакарді

342

Пам’ятки в Будівля Бакарді, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будівля Бакарді, екскурсовод, замовити екскурсію,

Будівля Бакарді в 1930 році була найвищим будинком, розташованим в місті Гавана, Куба. Воно було побудовано за замовленням власника великої алкогольної компанії Еміліо Бакарді, який зумів своїм лікером вилікувати Альфонса XVIII, завдяки чому отримав грошову подяку і звів унікальна споруда на честь напою. Воно виконане в силі арт-деко і сьогодні використовується в якості історичного офісу.

Будівля Бакарді було побудовано за проектом Хосе Менендеса, Фернандеза Руэнезема і Естебана Родрігеса Кастельса. Архітектори працювали над творінням близько п’яти років, але Бакарді так і не отримав своє замовлення. Власник алкогольної фірми брав участь в кубинській революції, виступаючи союзником Фіделя Кастро і програв, в результаті чого був змушений покинути Кубу в 1960 році. Після цього будівля Бакарді перейшло у володіння місцевої влади, як і інші його заводи і споруди.