Будівлі Вищої школи образотворчого мистецтва

79

Пам’ятки в Будівлі Вищої школи образотворчого мистецтва, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будівлі Вищої школи образотворчого мистецтва, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 2 055

Вища школа образотворчих мистецтв — одна з головних архітектурних пам’яток Дрездена.

Вища школа образотворчих мистецтв, або Дрезденська академія образотворчих мистецтв відноситься до найстарішим вищим навчальним закладам Саксонії.

Навчальний заклад займає три будівлі. Головне з них розташоване на терасі Брюля. Воно було побудовано в 1894 році. Тут розташовуються навчальні аудиторії та виставковий зал. Будівництво очолював професор академії, архітектор Костянтин Липсиус.

Друга будівля академії було побудовано в 1911 році архітекторами Максом Врба та Юліусом Рудольфом Глезером на Пфотенхауерштрассе. Тут розташовувалися відділення скульптури і анималистики.

Третій корпус академії знаходиться на Гюнтцштрассе. Дана будівля до 1950 року належало Вищій школі художнього ремесла. Тут також знаходиться університетська бібліотека, раніше розміщувалася на терасі Брюля.

Під час війни всі будівлі дуже сильно були зруйновані. З 1991 по 2002 роки була проведена капітальна реставрація будівель.