Будинок Перцевої

257

Пам’ятки в Будинок Перцевої, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будинок Перцевої, екскурсовод, замовити екскурсію,

Будинок Перцевої — колишній прибутковий будинок, розташований в Москві, на перетині Пречистенською набережній і Соймоновского проїзду. На сьогоднішній день будівля являє собою архітектурний пам’ятник. Будинок Перцевої внесено до списку культурної спадщини Російської Федерації і знаходиться під егідою держави.

Будинок Перцевої був побудований в 1907 році двома талановитими архітекторами — Миколою Жуковим і Борисом Шнаубертом. При цьому ескізи будинку малював Сергій Малютін — знаменитий на весь світ творець російської матрьошки. Крім житлових квартир, що здавалися в оренду, в будинку були передбачені приміщення для художніх майстерень — на верхньому поверсі будівлі.

Будинок Перцевої відрізняється бездоганним декором і оздобленням. Навіть сьогодні будівля виглядає дуже ошатним і естетичним. До наших днів зберігся гарний різнобарвний фасад, вціліла різьблення зовнішніх дверей, перила, інтер’єри квартир і парадних. Щорічно будинок Перцевої приймає в себе безліч туристів з Росії і не тільки. Охочих подивитися на це легендарне будівля знаходиться чимало — і воно того варте.