Будинок Офіцерів

371

Пам’ятки в Будинок Офіцерів, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будинок Офіцерів, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 141

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Будинок офіцерів у Вінниці – одне з найкрасивіших будівель у місті. Поєднання пісочного кольору стін з білими колонами і яскравої золотистої облямівкою по їх верху привертає погляд і звертає увагу на особливу архітектуру будівлі. Воно розташоване на своєму історичному місці – на перехресті вулиць Коцюбинського та 50 років Перемоги, проект Будинку офіцерів розробив і втілив у життя архітектор Ст. Свідерський. Молодь міста оцінила його танцювальні зали, і щосуботи він перетворювався в самий популярний розважальний заклад. Під час окупації цей будинок було повністю зруйновано, тому після війни Будинок офіцерів тимчасово розмістився в районі Замостя і був відбудований лише в 50-ті роки.

Зараз Будинок офіцерів офіційно належить військово-повітряним силам України, на що вказує невеликий монумент з летять літаком, розташованим недалеко від входу. У концертному залі будівлі проводяться гастрольні виступи відомих музикантів, організовуються різноманітні виставки, проходять кіносеанси.

Військовослужбовці та мешканці Вінницької мали можливість насолоджуватись концертами таких артистів, як Д. Гнатюк, Ю. Гуляєв, Магомаєв, Тобто Матвєєв, Тобто Леонов, А. Папанов, Шульженко, І. Кобзон, Л. Лещенко, Т. Гварцетелі, вокально-інструментальних ансамблів: “Пісняри”, “Сябри”, “Полум’я”, “КОЛІР” та інших відомих колективів та артистів.
У 2009 році проведено капітальний ремонт глядацької зали та сцени, встановлення нові крісла, зшиті новий одяг сцени. Глядацький зал вміщає в себе майже 1000 глядачів і є найбільшим в місті та області.