Будинок культури імені Жовтневої революції

276

Пам’ятки в Будинок культури імені "Жовтневої революції", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Будинок культури імені "Жовтневої революції", екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Будинок культури імені “Жовтневої революції” – це унікальний історичний пам’ятник архітектури, розташований в Новосибірську. Він був зведений у 1928 році за проектом Федора Бурлакова. Сьогодні будівля виступає одним з головних культурних центрів міста. Тут проводяться різні заходи не лише міського, але й регіонального, обласного та міжнародного значення.

В Будинку культури часто організовують різні концерти, такі як «Зірки Сибіру» – фестиваль сучасних танцювальних шоу, «Дзвінка весна» – конкурс духових оркестрів та «Чарівні ляльки» – фестиваль саморобних ляльок. За 80 років роботи Будинок культури неодноразово був переможцем багатьох міських та обласних конкурсів, а також нагороджувався губернатором Новосибірської області.

Історія Будинку культури – це історія міста, країни, історія становлення і розвитку самодіяльних творчих начал, їх перемог, злетів, радості спілкування і важкої щоденної роботи. Основною метою діяльності Будинку культури імені “Жовтневої революції” є розвиток гуманістичних відносин серед дорослих і молоді.