Ботанічний сад Сінгапуру

500

Пам’ятки в Ботанічний сад Сінгапуру, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ботанічний сад Сінгапуру, екскурсовод, замовити екскурсію,

Ботанічний сад Сінгапуру – це величезний ботанічний сад з півторастолітньої історією, закладений засновником Сінгапуру сером Стэмфордом Раффлзом. Він був розбитий в 1882 році з метою введення в культивування таких вигідних сільськогосподарських культур як какао-боби, гвоздика і мускатний горіх. У такому вигляді сад проіснував сім років і був закритий. Згодом Садівниче товариство Сінгапуру відновило сад, але вже не як сільськогосподарського, а як ботанічний сад з декоративними рослинами, тінистими алеями, терасами, естрадою і невеликим зоопарком.

Зараз ботанічний сад займає 74 гектари площі і є однією з головних туристичних визначних пам’яток Сінгапуру. На його території розташовані Пальмова долина, Сад Імбиру, Лебедине озеро і Національний сад орхідей, що є гордістю ботанічного саду. Всі рослини в саду забезпечені пояснювальними підсвічуються інформаційними табличками.

Крім доглянутих алей в Ботанічному саду Сінгапуру прокладено безліч глухих стежок, петляють по заростях тропічного лісу, що робить перебування в саду ще більш цікавим, захоплюючим і пізнавальним.