Ботанічний парк

344

Пам’ятки в Ботанічний парк, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ботанічний парк, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 10 830

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Parc Floral de Paris являє собою величезний парк. У столиці Франції він з’явився в 1969 році з подачі архітектора Даніеля Колліна. Але пройшло цілих п’ятнадцять місяців, поки на його землі з’явилися перші насадження.

Парк знаходиться в самому центрі відомого всьому світу Венсенського лісу. Він змінює свої кольори в залежності від часу року. Парк може бути і яскраво зелений, і жовтий, і червоний, і білий. На площі в понад 28 гектарів розташувалися чотири різних ландшафту. Parc Floral de Paris – відмінне місце для зустрічей з друзями, проведення сімейного відпочинку. У таїнствах лісу кожен, хто хоче сховатися від натовпу, може знайти собі тут відокремлене місце.

У парку є відкриті майданчики для гри на повітрі, тут же проводять свої концерти відомі артисти. Величезні дерева, надзвичайної краси квіти, чудові акації і хризантеми, гладіолуси, величні пави і веселі бешкетні метелики – все це буде доступно кожному прийшов у парк.

Павільйони і будиночки, які є в саду, нагадують архітектурні напрямки різних країн.