Біологічний музей ім. К. А. Тімірязєва

314

Пам’ятки в Біологічний музей ім. К. А. Тімірязєва, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Біологічний музей ім. К. А. Тімірязєва, екскурсовод, замовити екскурсію,

На Малій Грузинській вулиці, в старовинній садибі колекціонера П. І. Щукіна, розташовується Біологічний музей ім. К. А. – унікальне культурно-просвітницька установа з общебиологическим профілем.

Музей був відкритий 7 травня 1922 року на базі кафедри біології Комуністичного університету ім. Я. М. Свердлова. У 1934 році, завдяки клопотанню А. М. Гіркого музей було перенесено на вулицю Малу Грузинську і лишився в постійному приміщенні.

У музеї представлені різноманітні експозиції та колекції – чудова таксидермія, препарати по аномалії (відхилення) розвитку, ботаніка і палеонтологія, антропологічні реконструкції пластичні, муляжі грибів і морські раковини. Зібрані скульптурні портрети первісних людей.

У фондах музею зберігаються документи і матеріали, безпосередньо пов’язані з життям і діяльністю вчених К. А. Тімірязєва та В. В. Мічуріна.

Тільки тут, в Біологічному музеї обладнані цілі зали, повністю присвячені рослинам, а також окремі колекції з опудалами тварин і птахів. Відвідувачі музею мають унікальну можливість осягнути основи зоології та ботаніки, фізіології та еволюцію всіх живих організмів.