Безіменний острів

296

Пам’ятки в Безіменний острів, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Безіменний острів, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Природа
>

Безіменний острів розташований в центральній частині Санкт – Петербурга, між річками Монастирка, Нева, Обвідним каналом і річками Фонтанка і Екатерингофка. Острів був утворений в 1830 – х роках при прокладці Обвідного каналу, пізніше, в середині XX століття до нього приєднався Лоцманський острів.

До 1967 року острів поділявся на дві частини Введенським каналом, але потім він був засипаний. Загальна площа Безіменного острова становить понад 1630 га, і він є історичним центром міста. Безіменний острів один з найбільших островів Петербурга. На його території розташована величезна кількість садів і парків: сад біля Неви, Таврійський сад зі ставком, сад Смольного, Олімпія, імені Чернишевського, Ізмайловський. Від острова відходить понад 40 мостів, що з’єднують його з материком та іншими островами.

Острів щільно забудований житловими і промисловими спорудами, які зберегли дивовижну архітектуру XVIII – XX століть. Ви можете самі оцінити всю велич Безіменного острова, побувавши на водній екскурсії по Неві і її каналах, і повністю обігнувши острів.