База відпочинку Верхній бор

369

Пам’ятки в База відпочинку "Верхній бор", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в База відпочинку "Верхній бор", екскурсовод, замовити екскурсію,

Мінеральні води лікувальних гарячих джерел в Тюмені відомі по всій Росії. Цілий рік жителі міста і гості відпочивають в “Верхньому бору”.

База відпочинку працює цілий рік. У ній є 2 басейну. Перший знаходиться в ГК “Відкритий термальний басейн”, його площа майже 400 квадратних метрів. Він нестандартну форму, розділений на 3 зони: плавальна (різні гідромасажні установки), дитяча зона і джакузі. Глибина в дитячій зоні – 70 сантиметрів, у дорослого – 1,5 метра, температура – 39-40 градусів.

Розробляючи систему очищення, фахівці використовували інноваційні розробки французів, італійців та іспанців. Система унікальна тим, що очищаючи воду вона не порушує структуру, тим самим зберігаючи корисні властивості. Контроль якості відбувається один раз в три години, два рази в тиждень її перевіряє Санепідемстанція. Для відпочиваючих є кафе, масажний кабінет, прокатний пункт і навіть більярд.

Другий басейн побудували в спа-готелі “Джерело”. Тут, крім басейни, є сауна, купелі, джакузі, солярій, спортивні тренажери кабінет релаксації. На другому поверсі комплексу 15 номерів для відпочинку.