Азовський краєзнавчий музей

384

Пам’ятки в Азовський краєзнавчий музей, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Азовський краєзнавчий музей, екскурсовод, замовити екскурсію,

Азовський краєзнавчий музей – одна з найбагатших історичними артефактами скарбниць півдня Росії. Археологічні та палеонтологічні експозиції, присвячені історії міста і його околиць XVIII і XIX століть, включаючи територію Азовської фортеці, Алексеевские ворота, Пороховий льох та інші.

Виставки музею охоплюють також епоху середньовіччя, Бронзовий і Залізний віки. А вік найдавніших експонатів досягає чверті мільярда років! Гордістю музею є добре збережені скелети великих доісторичних тварин, що населяли Землю мільйони років до нашої ери.

Найбільш знаменита експозиція музею – колекція «Скарби кочівників Євразії», яка була представлена в ряді європейських і азіатських країн.

Будівля Азовського краєзнавчого музею також має свої історичні коріння. Раніше тут знаходилася Міська Управа, будівництво якої в 1892 році сплатили купці.