Архітектурно-етнографічний комплекс Етир

548

Пам’ятки в Архітектурно-етнографічний комплекс Етир, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Архітектурно-етнографічний комплекс Етир, екскурсовод, замовити екскурсію,

Архітектурно-етнографічний комплекс «Етир» є музеєм у місті Габрово і розташований він під відкритим небом. Центр «Етир» – реконструкція болгарського побуту, ремесел і культури 18-19 століть.

Відкриття цього унікального музею відбулося 7 вересня 1964 року. У комплексі «Етир» знаходиться багата і відмінно організована колекція механізмів, які приводяться в дію за допомогою води. Символом музею є водяне колесо, що привертає увагу всіх відвідувачів «Этыра».
Ідея створення музейного центру належить Лазару Данкову – 1963 року проект розпочав своє існування. У 1967 році «Етир» був оголошений народним місцем, а в 1971 році музей став культурною пам’яткою.

Особливістю комплексу є те, що туристи можуть не тільки ознайомитися з колекцією центру, але і взяти участь у створенні продуктів споживання — зробити булочки, випробувати себе у ткацького верстата, зліпити горщик і багато іншого.