Археологічний музей Варни

283

Пам’ятки в Археологічний музей Варни, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Археологічний музей Варни, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 452

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Археологічний музей Варни вважається найпопулярнішим музеєм Болгарії. Його зібрання експонатів відомо не тільки цієї країни, але і всьому світу. Його багатюща колекція приваблює безліч відвідувачів і з Болгарії, і з інших країн. Вчені, туристи і місцеві жителі приходять сюди, щоб дізнатися звичаї і культуру народів, які жили кілька століть тому.

Засновниками музею вважають двох братів. Саме під їх командуванням вчені змогли зібрати цікаві факти проживання стародавнього суспільства. Історія музею починається в 1906 році, коли офіційно відкрилася перша виставка. Карел Шкорпіл був першим директором галереї. І після смерті його музей і все його майно стали належати державі.

Коллекциия музею налічує понад 100 000 експонатів. Тут є і монети, ювелірні вироби, кераміка, і ікони, і зброю. Дата створення деяких предметів відноситься до античності і Середньовіччя. Саме тут є найбільша скарбниця золота, загальна вага якої дорівнює 5,5 кілограмів.