Альтанка Островського в Костромі

304

Пам’ятки в Альтанка Островського в Костромі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Альтанка Островського в Костромі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Альтанка Островського – символ Костроми, одне з визначних місць міста. Альтанка була побудована на березі Волги, біля річкового вокзалу в 1956 році. Вона стоїть високо над рікою Волгою, на насипу, яка збереглася від валів стародавнього костромського кремля, альтанки відкривається гарна панорама на річку і місто. Альтанка за своїми архітектурними формами нагадує старовинні садові та паркові альтанки в російських садибах, які називалися ротондами, містить сім колон. Зроблена альтанка Островського з білого каменю.

Кострома та її околиці були пов’язані з ім’ям Олександра Островського, тут було його маєтку Щеликово, ці місця він шалено любив і захоплювався ними. Місто Кострома став прототипом багатьох російських міст, описаних у п’єсах Островського.

Альтанка знаменита ще й тим, що саме тут знімали кадри з фільму «Жорстокий романс» за п’єсою драматурга «Безприданниця».