Allou Fun Park

300

Пам’ятки в Allou Fun Park, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Allou Fun Park, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 062

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Алу Фан Парк — це найбільший грецький парк розваг. По суті, це тематичний парк подібний Діснейленду, але менший за розмірами. Він був відкритий у жовтні 2002 року та з тих пір користується великою популярністю як у своїх маленьких відвідувачів, так і у тих, хто постарше, а також і у дорослих.

Щорічно парк відвідує понад трьох мільйонів чоловік. А в 2006 році Алу Фан Парк був визнаний одним з ведучих розважальних центрів Греції. Парк розділений на дві великі зони: зона розваг для малюків і зона розваг для дітей більш старшого віку і для дорослих. На території Алу Фан Парку відкрито безліч кафе і барів, причому на будь-який смак. У цих кафе можна і просто випити чашечку кави з тістечком, а можна і пообідати чимось більш ситним.

Алу Фан Парк чудовий тим, що тут цікаво і дорослим, і дітям. Тут всіх чекає ціле море задоволення та незабутні враження! Цей унікальний парк дарує дітям радість і захоплення, а дорослих змушує забути про всі насущні проблеми і зануритися в чарівний світ дитинства.