Акваріум СОЕХ

371

Пам’ятки в Акваріум СОЕХ, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Акваріум СОЕХ, екскурсовод, замовити екскурсію,

Акваріум СОЕХ є частиною однойменного торгово-розважального центру, розташованого в знаменитому районі Гэнгнэм в Сеулі. Крім величезної кількості морських мешканців, тут можна побачити рідкісних птахів і тварин в оточенні рослинності, завезеної з місць їх проживання.

Відкриття Акваріума СОЕХ відбулося у 2000 році. Для зручності відвідувачів він розбитий на 12 тематичних відділень, де можна побачити птахів, тварин і риб, що мешкають як в наземних ареалах, так і в потаємних куточках океанських глибин. Всіх мешканців океанів і морів перераховувати, мабуть, сенсу немає на увазі того, що колекція акваріума налічує 650 їх видів, загальною кількістю понад 40 000 особин. Для розміщення такого вражаючого кількості морських створінь знадобилося більш 3 000 тонн води.

Якщо ви збираєтеся відвідати Акваріум СОЕХ разом з дітьми, краще робити це з 13 до 16 годин, коли проходить годівля – дітей і підлітків цей процес приводить в невимовне захоплення, і вони охоче фотографуються на фоні морських мешканців, здійснюють свою щоденну трапезу. У підводному тунелі глядачі проходять по акриловому тунелю через величезний резервуар в оточенні акул і морських черепах, які плавають навколо відвідувачів в усіх напрямках.