Аквапарк Атлантида

295

Пам’ятки в Аквапарк "Атлантида", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Аквапарк "Атлантида", екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Відпочинок і розваги
>

Однією з визначних пам’яток селища Еленіте є чудовий аквапарк «Атлантида», що відкрився тут влітку 2006 року. Він знаходиться приблизно в 300 метрах від пляжу «Привів Форт», неподалік від готелю «Роял Парк». Для всіх відпочиваючих курорту вхід на територію комплексу абсолютно безкоштовний. Тут передбачено все необхідне для повноцінного відпочинку – лежаки, парасольки і прохолодні напої, на які встановлені фіксовані ціни.

В аквапарку «Атлантида» розташовані шість гірок, дві з яких доступні тільки особам, які досягли 18-річного віку. Сама звивиста з них виконана у формі дракона, довгий язик якого виходить прямо в басейн. Підйом до трас організований у вигляді сходів, що йдуть до вершин трьох веж, облицьованих декоративним цеглою. Також серед тутешніх атракціонів можна відзначити такі, як «Чорна діра», «Гідро-труби», «Дитячий басейн», «Водяний замок», «Ледача річка» і «Хвильовий басейн». Це місце чудово підійде для проведення дозвілля в колі сім’ї. Тут ви зможете поринути в світ веселощів і забути про буденні турботи.