Аквапарк Атлантида

489

Пам’ятки в Аквапарк "Атлантида", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Аквапарк "Атлантида", екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Відпочинок і розваги
>

Однією з визначних пам’яток селища Еленіте є чудовий аквапарк “Атлантида”, що відкрився тут влітку 2006 року. Він знаходиться приблизно в 300 метрах від пляжу “Привів Форт”, неподалік від готелю “Роял Парк”. Для всіх відпочиваючих курорту вхід на територію комплексу абсолютно безкоштовний. Тут передбачено все необхідне для повноцінного відпочинку – лежаки, парасольки і прохолодні напої, на які встановлені фіксовані ціни.

В аквапарку “Атлантида” розташовані шість гірок, дві з яких доступні тільки особам, які досягли 18-річного віку. Сама звивиста з них виконана у формі дракона, довгий язик якого виходить прямо в басейн. Підйом до трас організований у вигляді сходів, що йдуть до вершин трьох веж, облицьованих декоративним цеглою. Також серед тутешніх атракціонів можна відзначити такі, як “Чорна діра”, “Гідро-труби”, “Дитячий басейн”, “Водяний замок”, “Ледача річка” і “Хвильовий басейн”. Це місце чудово підійде для проведення дозвілля в колі сім’ї. Тут ви зможете поринути в світ веселощів і забути про буденні турботи.