Академія витончених мистецтв у Флоренції

403

Пам’ятки в Академії витончених мистецтв у Флоренції, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Академія витончених мистецтв у Флоренції, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музеї, виставки
>

Академія витончених мистецтв у Флоренції – це не просто чергове навчальний заклад з давньою історією та перша в Європі Академія живопису, а також грандіозна галерея багатовікових і сучасних картин і скульптур.

Головне її надбання – оригінальні скульптури всесвітньо відомого майстра Мікеланджело – мармуровий «Давид» висотою 5,5 метра і «Раби» – цикл скульптур, який автор створив для нездійсненого проекту гробниці папи Юлія II. Ще один шедевр, який є перлиною тутешньої колекції – «Викрадення сабінянок», генія з Флоренції Джамболоньи. Важливу частину експозиції епохи Ренесансу займають роботи флорентійських художників XV-XVI століть – Сандро Боттічеллі, Доменіко Гірландайо, Андреа дель Сарто.

Єдиний вихідний у галереї в понеділок, в інший час вона працює кожен день з 08.15 до 18.50. Квитки можна придбати для дорослих по 6,5 євро і для пільгових категорій за 3,25 євро. Побачити визнані шедеври мистецтва можна абсолютно безкоштовно в останній вівторок кожного місяця, якщо ви прийдете сюди ввечері з 19.00 до 23.00.