Аеропорт Рим Чампіно

160

Пам’ятки в Аеропорт Рим Чампіно, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Аеропорт Рим Чампіно, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 13 503

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Аеропорт Рим Чампіно був відкритий майже сто років тому, в 1916 році, і на сьогоднішній день є одним з найстаріших діючих аеропортів не тільки в Італії, але і у всьому світі.

Міжнародний аеропорт Чампіно знаходиться в 12 км на південний схід від центру Риму, одразу за Великою окружною дорогою. Сьогодні він спеціалізується в основному на обслуговуванні рейсів європейських лоу-костерів (компаній Ryanair, Easyjet, Blue Air). Як правило, це внутрішні або чартерні рейси.

Пасажирів, охочих дістатися з аеропорту в Рим, спеціальні автобуси Terravision доставляють на залізничний вокзал Терміні в центрі Риму. Дуже зручно, що автобусні квитки можна придбати заздалегідь прямо на борту літака, хоча в касах аеровокзалу вони теж продаються. Час у дорозі — 40 хвилин. Потрібно враховувати, що в нічний час автобуси не ходять, тому, якщо ви прибуваєте після 24.00, доведеться або чекати до ранку, або використовувати таксі.

В аеропорту є все, чого зазвичай належить бути в такого роду місцях. Тут є кафе, інформаційна стійка, упаковка багажу, обладнана стоянка для автомобілів. Ціла галерея магазинів (одяг, вироби із шкіри, книги, електроніка, дорожні сумки, кристали Сваровскі) стане справжньою паличкою-виручалочкою, якщо ви не встигли купити подарунки та сувеніри заздалегідь.

На всій території аеропорту доступний Wi-Fi інтернет.