Аеродром Skycenter DZ Пущино

325

Пам’ятки в Аеродром Skycenter DZ Пущино, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Аеродром Skycenter DZ Пущино, екскурсовод, замовити екскурсію,

Один з найбільших і найсучасніших парашутних аеродромів Росії, Skycenter DZ Пущино знаходиться в 86 кілометрах від Москви, на півдні Московської області, неподалік від селища Велика Грызлово. Якщо Ви коли-небудь замислювалися про здійснення стрибка з парашутом, то більше не варто коливатися: стрибок з парашутом в тандемі можна зробити в найближчі вихідні – двері Skycenter DZ Пущино завжди відкриті.

Якщо ж Вам захочеться не тільки пережити ці неймовірні відчуття, але і мати можливість згадати їх у майбутньому – тандем-стрибок вас може супроводжувати професійний фото – і відеооператора, який зніме весь ваш стрибок від початку і до кінця, а потім надасть диск, який можна переглянути у будь-який момент, а також показати друзям, родичам і знайомим, змусивши їх пишатися вашою сміливістю і рішучістю.

Крім того, у вас є унікальна можливість замовити подарунковий сертифікат на стрибок з парашутом для себе, своїх близьких, знайомих та друзів – доставка сертифіката по Москві безкоштовна, а його ціна нижче вартості стрибка при його оплаті безпосередньо на аеродромі Велике Грызлово.

Для тих, хто збирається стрибати вперше, існує ряд правил: реєстрація по приїзду на аеродром, надання документа, що посвідчує особу, оплата стрибка з інструктором, оплата зйомки або/і фотографування процесу. Для того, щоб здійснити стрибок не пізніше першої половини дня, приїхати на територію краще до 9 або 10 години ранку.

Біля аеродрому є пансіонати, санаторії і готелі, в яких при бажанні можна буде розміститися на ніч. Безпосередньо на території аеродрому можна розбити наметовий табір, на майданчику є туалет і душ. Тут також працює кафе, а в спеціальному місці є зона для приготування шашликів або розведення багать.