Аеродром Іваново Північний

254

Пам’ятки в Аеродром Іваново Північний, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Аеродром Іваново Північний, екскурсовод, замовити екскурсію,

Аеродром Іваново Північний — діючий військовий аеродром, розташований в шести кілометрах від міста Іваново. Аеродром був побудований в 1935 році. З 1940 року тут базувався навчальний полк і вища школа штурманів. У роки війни аеродром служив базою для бомбардувальників і винищувачів У 1974 році тут було утворено 610-го Центру бойового застосування і перенавчання льотного складу ВПС.

При аеродромі діє музей військово-транспортної авіації, відкритий у 1984 році. Він розташований у будинку, в якому в роки Великої Вітчизняної війни формувалася французька истребительская ескадрилья Нормандія-Неман. Експозиція музею, розміщена в чотирьох залах, включає у себе документи, фотографії, карти, моделі літаків, приладові дошки, зразки озброєння. На майданчиках біля музею виставлені літаки, що складалися на озброєнні радянської авіації.

Щорічно в липні або серпні при аеродромі Іваново Північний проводиться військово-патріотичний фестиваль «Відкрите Небо». Фестиваль пропонує своїм гостям відвідати виставку військової техніки, подивитися виставу спортивної авіації і каскадерів, покататися на повітряній кулі. і послухати концерт патріотичної музики.