5 округ

674

Пам’ятки в 5 округ, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в 5 округ, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 10 830

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

П’ятий муніципальний округ Парижа має ще одну назву — «округ Пантеону». Ця частина міста є однією із найдавніших, оскільки в його склад входить знаменитий Латинський квартал, відомий за історичними джерелами як місце проживання римлян ще в епоху античності. Вважається, що саме звідси і почалася історія стародавньої Лютеції.

П’ятий округ Парижа розкинувся на лівому березі Сени, на території близько 254 гектарів. З центральною частиною міста його з’єднують кілька мостів. Тут проживає близько 60 тисяч осіб, що становить близько трьох відсотків від загального числа жителів французької столиці.

Стародавній П’ятий округ знаменитий не тільки своєю історією, але і численними пам’ятками архітектури та іншими пам’ятками, розташованими на його території: Церква Сен-Северин, Пантеон Сорбонна, Колеж де Франс, Музей Середньовіччя, Арени Лютеції, Терми Клюні, Ботанічний сад, і це лише мала частина великого списку.